KNLTB Najaarscompetitie 2019

In het najaar organiseert de KNLTB een competitie waarbij teams van ALTV Zoetermeer uitkomen tegen teams van andere verenigingen. Leden van ALTV kunnen zich hiervoor inschrijven. Een team bestaat uit 4 tot 6 spelers en de competitie omvat 7 wedstrijddagen.

Je kunt inschrijven voor onderstaande competitiesoorten.

Donderdagavond:

  • 8&9-tennis (2 dubbels)

Vrijdagavond:

  • Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD)
  • Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD)
  • Heren dubbel 17+ (4HD)
  • Heren dubbel 35+ (4HD)
  • Dames dubbel 17+ (4DD)
  • Dames dubbel 35+ (4DD)

Zaterdag (variabele starttijden):

  • Gemengd 17+ (DE-HE- GD-DD- HD)
  • Gemengd dubbel 17+ (DD-HD- 2GD)
  • Heren 17+ (4HE-2HD)
  • Heren dubbel 17+ (4HD)
  • Dames 17+ (4DE-2DD)
  • Dames dubbel 17+ (4DD)

Let op: Op zaterdag is de mogelijkheid voor Dames en Heren om 2 enkels en 3 dubbels te spelen komen te vervallen.  Hier zijn geen nieuwe vormen voor terug gekomen.

Teams

Donderdag (8-9 dubbel)

Team 1
2e klasse
Jose Middeldorp ©
Nienke Berens
Hans Vollebregt
Ries van Eijsden
Brigitte de Bruin
Wedstrijden
Team 2
2e klasse
Marie-Jose Ganeff ©
Eveline Jansen
Arno van Berge Henegouwen
Maarten Huurman
Irene Huurman
Wedstrijden
Team 3
2e klasse
Els van Wijk ©
Greet Houtman
Hans van Wijk
Rene Staakman
Judith van Niel
John Houtman
Wedstrijden
Team 4
2e klasse
Tamara van Veen ©
Bonne Blanksma
Ellen Nlanka
Annemieke sonneveld
Bianca van Veen
Ria van der Woude
Wedstrijden

Vrijdag

Gemengd 1
3e klasse
Marie-Jose Ganeff ©
Stephane Ganeff
Eveline Jansen
Freek Huizinga
Wedstrijden
Herendubbel 1
3e klasse
Wil Bruinsma ©
Mathijs de Jong
Reinout van Rijkdom
Raymond Vlielander
Hans van der Kamp
Wedstrijden
Herendubbel 35+ 1
2e klasse
Erik Wildering ©
Jan van Es
Olav van Eeken
Robin Hozee
Wedstrijden

Zaterdag

Gemengddubbel 1
1e klasse
Erik van Beek ©
Simon Tijhuis
Danny Lodder
Jamie van Doorn
Emma van Amerongen
Loes van de Wetering
Wedstrijden
Gemengddubbel 2
2e klasse
Jos Schmidt ©
Elfriede Boer
Irmgard Corstens
Ellen Quintus
Rocky Meriba
Wedstrijden
Gemengddubbel 3
3e klasse
Katja van Eyk ©
Adri van Eyk
Robin Hozee
Anna Dekkers
Wedstrijden
Gemengd 1
3e klasse
Rob Roosen ©
Joyce v Oostrum
Indra Boon
Nadia Schonherr
Wilmer Lodder
Wedstrijden
Gemengd 2
4e klasse
Desiree Goossens ©
Hans Susan
Anneke Perfors
Wim van der Elst
Wedstrijden
Heren (2HE-3HD) 1
2e klasse
Boudewijn Selbach ©
Peter Hijdra
Robert Molenaar
Ulrich Margarita
Peter van de Wetering
Wedstrijden
Dames (2DE-3DD) 1
4e klasse
Selma Clavel ©
Villy Mihaleva
Tanja Waterreus
Ineke de Mos
Iris Jabroer
Elanie Milder
Anita Tjalma
Wedstrijden
Heren 1
1e klasse
Paul Stolz ©
Nanko Bouman
Patrick Loggers
Erik Bouman
Eelco de Vink
Wedstrijden
Heren 2
4e klasse
Bas Huizer ©
Rob van Helvoort
Martijn Elzinga
Mark Bakker
Wedstrijden
Dames 1
3e klasse
Renske Oudmaijer ©
Jeanine Jabroer
Marloes Meriba
Marit van Gool
Marlous van den Brand - Revier
Marlon van Rheenen
Barbara de Vink
Wedstrijden
Dames 2
3e klasse
Tamar van Bokhoven ©
Carly Gorter
Ineke de Mos
Stephanie Buchholz
Gabi van Duijnhoven
Jenz Harnas
Wedstrijden
Dames 3
4e klasse
Tamara van Veen ©
Siema Chedoe
Deborah van Dura
Lisette van Zoelen
Ruth van Eeken
Sabrina Otto
Melissa Kamphuis
Wedstrijden

Zondag

Gemengd 1
2e klasse
Sander Captijn
Chailyn van Leeuwen
Ayrton Lobry
Sabine Melaard
Max Rodenburg
Fenna Scholten
Wedstrijden
Heren 1
Hoofdklasse
Nout Brouwer
Cian Mikkelsen
André de Mos
Paul Stolz
Yannick Stolz
Rutger van Wissen
Wedstrijden
Heren 2
2e klasse
Tycho Grunewald
Mike Harnas
Max Huizer
Thomas van Pelt
Wedstrijden

Voor wie

Alle leden van ALTV kunnen zich inschrijven. Voor jeugdleden is er een eigen KNLTB Najaarscompetitie.

Voor de vrijdag en zaterdag is enige ervaring met het spelen van wedstrijden een meerwaarde. Mocht u nog geen ervaring hebben en het wel leuk vinden om te komen spelen dan is de 8&9- tennis op de donderdag een mooie optie om met het spelen van wedstrijden in aanraking te komen.

Wanneer

Zeven opeenvolgende donderdagen, vrijdagen of zaterdagen in het najaar.

Speeldag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1 12 september 13 september 14 september
2 19 september 20 september 21 september
3 25 september 26 september 27 september
4 3 oktober 4 oktober 5 oktober
5 10 oktober 11 oktober 12 oktober
6 17 oktober 18 oktober 19 oktober
7 24 oktober 25 oktober 26 oktober
i1* 31 oktober 1 november 2 november
i2* 7 november 8 november 9 november
i3* 14 november 15 november 16 november

* Inhaaldagen

Kosten

De competitiebijdrage is €100 per team.

Inschrijven

De inschrijving voor de herfstcompetities van 2019 is geopend tot 17 juni. Inschrijvingen na deze datum kunnen niet meer worden meegenomen.

Inschrijven

De teamindeling wordt door de TC bepaald, maar bij de inschrijving kun je altijd een voorkeur voor teamleden aangeven.

  • Inschrijven betekent niet automatisch dat je ook mee kunt doen;
  • Indien je je na sluiting van de inschrijftermijn alsnog terugtrekt en dat heeft tot gevolg dat we een reeds bij de KNLTB ingeschreven team moeten terugtrekken ben je ook de competitiebijdrage verschuldigd.
  • Teams worden door de KNLTB wederom op actuele rating ingedeeld, het kan dus zijn dat een team zonder kampioen te zijn geworden in een andere klasse speelt dan eerdere jaren.

Zie ook

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 79 316 3469

Address

Dr. J. W. Paltelaan 111
2712 PT Zoetermeer