KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

In het voorjaar organiseert de KNLTB een competitie waarbij teams van ALTV Zoetermeer uitkomen tegen teams van andere verenigingen. Een team bestaat uit 4 tot 6 spelers en de competitie omvat 7 wedstrijddagen. Dit jaar is er ook weer een instapcompetitie voor categorie 8/9-spelers en een zomeravondcompetitie op woensdagen.

De teamindeling wordt in principe door de TC bepaald, maar bij de inschrijving kun je altijd een voorkeur voor teamleden aangeven.

Grofweg kun je bij ALTV meedoen aan onderstaande competitiesoorten.

  • Zondag heren, dames en gemengde competitie
  • Zaterdag heren, dames en gemengde competitie
  • Donderdagavond 8&9-competitie
  • Woensdagavond zomeravondcompetitie

Voor wie

Alle leden van ALTV kunnen zich inschrijven, maar een speelsterkte van minimaal 7 of 8 is, behalve voor de instapcompetitie, wel wenselijk en ervaring met het spelen van wedstrijden noodzakelijk. Voor juniorleden zijn er eigen KNLTB Voorjaarscompetities.

Wanneer

  Speeldagen Inhaaldagen
1 2 3 4 5 6 7 i1 i2 i3
Woensdagavond Nog niet bekend: 7 avonden in mei in juni      
Donderdagavond 9 april 16 april 23 april 7 mei 14 mei 28 mei 4 juni 30 april 21 mei 11 juni
Zaterdag 4 april 11 april 18 april 25 april 9 mei 16 mei 23 mei 2 mei 21 mei 30 mei
Zondag 5 april 13 april 19 april 26 april 10 mei 17 mei 24 mei 3 mei 21 mei 1 juni

* 2e paasdag

Kosten

De competitiebijdrage is €100 per team. De captain van een team betaalt deze aan de vereniging en verrekent deze met zijn teamgenoten.

Inschrijven

Je kunt je tot en met 1 december 2019 inschrijven voor de voorjaarscompetitie van 2020.

Inschrijven

  • Iedereen dient zich individueel in te schrijven.
  • Wie zich opgeeft dient alle speeldagen en inhaaldagen beschikbaar te zijn.
  • Inschrijven betekent niet automatisch dat je ook mee kunt doen.
  • Indien je je na sluiting van de inschrijftermijn alsnog terugtrekt en dat heeft tot gevolg dat we een reeds bij de KNLTB ingeschreven team moeten terugtrekken ben je ook de competitiebijdrage verschuldigd.

Indeling 2019

Zaterdag heren

Team 1
1e klasse
Nanko Bouman
Patrick Loggers
Rutger van Wissen
Maurits de Vink
Paul Stolz
Geoffrey Jansen ©
Sander Oudmaijer
Wedstrijden
Team 2
2e klasse
Erik van Beek
Erik Bouman ©
Paal de Waal
Eelco De Vink
Pim van Broekhuizen
Paul Niesten
Danny Lodder
Wedstrijden
Team 3
5e klasse
Rob van Helvoort
Bas Huizer ©
Mathijs de Jong
Mark Bakker
Wedstrijden

Zaterdag heren 35+

Team 1
1e klasse
Ivo Mikkelsen
Peter van de Wetering
Boudewijn Selbach ©
Peter Hjijdera
Ulrich Margaritha
Henk Verkolf
Wedstrijden
Team 2
3e klasse
Otto Zeitler
Hans Achenbach
Wim van der Elst
Hans Susan ©
Pieter Lodder
Jan van de Loo
Wedstrijden

Zaterdag gemengd

Team 1
Topklasse
Andre de Mos
Christiaan Poen
Susanne Esser ©
Sabine de Kraa
Wedstrijden
Team 2
2e klasse
Jos Schmidt
Rocky Meriba
Bob van Disseldorp ©
Ellen Quintus
Irmgard Corstens
Wedstrijden
Team 3
4e klasse
Taco Nomden
Martijn Elzinga ©
Anna Dekkers
Katja van Eyk
Adri van Eyk
Wedstrijden

Zaterdag dames

Team 1
Hoofdklasse
Jacqueline Brouwer
Bo Houweling ©
Eline Keur
Astrid oudmaijer
Blanche Houweling
Wedstrijden
Team 2
Hoofdklasse
Dianne Keur
Jamie van Doorn ©
Nancy van Doorn
Loes van de Wetering
Emma van Amerongen
Wedstrijden
Team 3
2e klasse
Marit van Gool
Marlous Van den Brand - Revier
Jeanine Jabroer
Renske Oudmaijer ©
Marlon van Rheenen
Marloes Meriba
Barbara de Vink
Wedstrijden
Team 4
2e klasse
Tamar van Bokhoven ©
Nadia Schonherr
Gabi van Duijnhoven
Joyce v Oostrum
Carly Gorter
Stephanie Buchholz
Wedstrijden
Team 5
3e klasse
Velitchka Mihaleva
Roosmarijn Koetsier - Brandriet
Anita Tjalma
Tanja Waterreus
Ineke de Mos ©
Iris Jabroer
Selma Clavel
Elanie Milder
Wedstrijden
Team 6
3e klasse
Siema Chedoe
Sabrina Otto ©
Debbie Buytelaar
Lisette van Zoelen
Deborah van Dura
Wedstrijden

Zondag Heren

Team 1
3e klasse
Cian Mikkelsen
Yannick Stolz
Nout Brouwer
Paul Stolz
André de Mos
Wedstrijden
Team 2
4e klasse
Thomas van Pelt
Max Huizer
Mike Harnas
Tycho Grunewald
Sander Captijn
Simon Tijhuis
Wedstrijden

Zondag Heren 35+

Team 1
2e klasse
Jan van Es
Björn Groen
Robin Hozee
Ron Visser ©
Erik Wildering
Wedstrijden
Team 2
3e klasse
Fred Wijker
Harry Scholten
Frans hanff
Ruud Scholten
Pieter Esmeijer ©
Wedstrijden

Zondag gemengd

Team 1
5e klasse
Fenna Scholten
Sabine Melaard
Chailyn van Leeuwen
Ayrton Lobry
Max Rodenburg
Wedstrijden

Zondag gemengd 35+

Team 1
3e klasse
Cor van Pul
Sandra Heskes
Paul Heskes
Natascha Heskes
Oene Kingma
Marianne Lodder
Wedstrijden

Zondag dames 

Team 1
Hoofdklasse
Sabine van Dijk
Edmee Breure
Linda van Zeeland-Koobs
Anouk Sanders
Hiroko Friend
Wedstrijden

Donderdag 8&9

Team 1
1e klasse
Nienke Berens ©
M. Ganeff
Hans Vollebregt
Eveline Jansen
Jose Middeldorp
Arno van Berge Henegouwen
Brigitte de Bruin
Wedstrijden
Team 2
2e klasse
Els van Wijk
Hans van Wijk
Judith van Niel
René Staakman
Greet Houtman
Gerard Groffen ©
Tiny Groffen-Holtrop
Wedstrijden