Nieuwe sponsor: Syfers

31 maart 2021


De Jeugdcommissie is zeer verheugd een nieuwe jeugdsponsor aan te kunnen kondigen.

Het administratie- en adviesbedrijf Syfers uit Bleiswijk is bereid gevonden onze jeugd te voorzien van nieuwe truien, waardoor we weer representatief en herkenbaar met onze jeugd op toernooien en in de competitie kunnen verschijnen.

Syfers is een financiële dienstverlener voor ondernemers en ondernemingen. Zoals ze zelf zeggen: “Wij helpen je graag verder met administratieve en fiscale werkzaamheden. Met expertise en advies. En met unieke, innovatieve financiële oplossingen. Op het gebied van boekhouding, belastingzaken en fiscale planning behoren we zelfs tot één van de meest innovatieve kantoren van Nederland!”

Inmiddels is hun logo te zien op ons park en op de site. Half april zullen we de sponsor verder presenteren aan de pers en aan onze jeugd.

Daarnaast zijn we ook blij jullie te kunnen melden dat “de Gouden Sleutel” voor het derde achtereenvolgende jaar onze jeugd zal steunen. De jeugdcommissie wil beide bedrijven bedanken en natuurlijk aanbevelen aan al onze leden.

Nieuwscategorieën