Teamindeling voorjaarscompetitie 2022

Donderdagavond competitie 8&9

Team 1 - 1e klasse

Els van Wijk ©

Greet Houtman

John Houtman

Wendy Smit

Hans van Wijk

Ton van Gool

Ans van Gool

 

Team 2 - 2e klasse

Emiel Gahrmann ©

Frank Weidema

Ilse ???

 

 

Vrijdagavond dubbel competitie

Team 1  - 4e klasse

Ineke de Mos ©

Villy Mihaleva

Marjan Kloos (moet lid worden)

Tanja waterreus

Team 2 - 4e klasse

Tine Anderiesen ©

Anjo van der Lugt

Anita Tjalma

Judith Penders

Annet Woltjer

 

Zaterdag competitie

Heren 1 - Hoofd klasse

Geoffrey Jansen ©

Patrick Loggers

Sander Oudmaijer

Nanko Bouman

Paul Stolz

Maurits de Vink

Rutger van Wissen

Heren 2 - 2e klasse

Erik Bouman ©

Erik van Beek

Paul Niesten

Eelco De Vink

Heren 3 - 5e klasse

Bas Huizer ©

Reinout van Rijkom

Lucas Jellema

Taco Nomden

Radjen Jagesar

Anderson Cruz Perdomo

Heren 1 35+ - 3e klasse

Hans Susan ©

Hans Achenbach

Wim van der Elst

Otto Zeitler

Pieter Lodder

Ben van Santen

Dames 1 - 1e klasse

Renske Oudmaijer ©

Jeanine Jabroer

Marit van Gool

Marloes Meriba

Shirley Mulder

Barbara de Vink

Dames 2 - 2e klasse

Tamar van Bokhoven ©

Jenz Harnas

Gabi van Duijnhoven

Nadia Schonherr

Ilona Salemink-Flink

Esther Flink

Laureen van Gool

Mix 1 - top klasse

Susanne Esser ©

Christiaan Poen

André de Mos

Sabine de Kraa

Yannick Stolz

Loulou Wortel

Mix 2 - 2e klasse

Bob van Disseldorp ©

Rocky Meriba

Jos Schmidt

Ellen Quintus

Elfriede Boer

Willeke Wever

Mix 3 - 4e klasse

Alex van Gerven ©

Michiel van Rhoon

Brigitte de Korte

Anna Dekkers

Hennie Jongejan

 

Zondag competitie

HEREN 2 - 3e klasse

Max Huizer ©

Mike Harnas

Tycho Grunewald

Thomas van Pelt

HEREN 35+ 2e klasse

Björn Groen ©

Jan van Es

Robin Hozee

Ulrich  margaritha

Ruud Scholten

HEREN 2 - 7e klasse

Youri van Weert ©

Ivar van der Kooij

Geert van der veen

Martijn Hondema

Bas van den Broeck

Robert Frederik Sexauer

Dames 1 - hoofdklasse

Sabine van Dijk ©

Edmee Breure

Nathalie Verheij

Linda van Zeeland-Koops

Anoul Sanders-Isaak

Dames 2 - 2e klasse

Siema Chedoe ©

Eveline Jansen

Marie-Jose Ganeff

Irene Perfors

Sanneke Kooijman (invaller)

Mix 1 - 5e klasse

Sander Captijn ©

Ayrton Lobry

Simon Tijhuis

Fenna Scholten

Eline Keur